Červenec 2011

Bella Thorne Leaves Her Hotel in NY

31. července 2011 v 16:01 | Posted by Nora |  Candids » 2011
Pátrala jsem po nějakých novinkách a mezitím jsem narazila na pár starších fotek. Jsou z 15. března, kdy Bella opouštěla její hotel v New Yorku a šla nejspíš s přáteli na nějakou akci.

"Walk This Way" - On the Set (Music Video)

31. července 2011 v 15:29 | Posted by Nora |  Walk This Way
Bella a Jimmy Bennett si povídali během natáčení Jimmyho nového clipu "Walk This Way." Natáčení proběhlo včera 30. července v Huntington Beach v Kalifornii. Bella vypadala opět úžasně, podívejte se na fotky!At Elementary Summer Camp

31. července 2011 v 15:15 | Posted by Nora |  Personal and Fans
Bella s Piou nedávno navštívily letní tábor! Myslím, že je to od nich moc hezké. Co já bych dala za to být tou hočičkou co je vepředu na fotce! :D No nic, tady jsou fotky!


Bella In Recording Studio

31. července 2011 v 15:06 | Posted by Nora |  Personal and Fans
Mám tu další TwitPics! Jsou z nahrávacího studia, kde Bella s Piou pracují na novém singlu! Nejspíš tam byla docela zábava, jeden z Belliných kamarádů co tam byl s nimi napsal na Twitter: "Bella to zabíjí!"

Frenemies

31. července 2011 v 14:53 | Posted by Nora

Frenemies

Drama
Vydání: 2012

O Filmu

- - -

Buttermilk Sky

31. července 2011 v 14:52 | Posted by Nora

Buttermilk Sky


Drama / Rodinný
Vydání: 2011

O Filmu

Buttermilk Sky je nádherné drama o nekonvenčním vztahu mezi Acem, bývalým samotářským rodeo jezdcem, jeho bývalé snoubence Rose, krásné jezdkyni a moudré sirotě Jennie. Příběh navazuje na rozdíly nastávajícího přátelství, které se vyvíjí mezi třemi osobami, které se snaží překonat minulost a vytvořit rodinu.

One Wish

31. července 2011 v 14:48 | Posted by Nora

One Wish

Komedie / Drama
Vydání: 2010
90 min.

O Filmu

- - -

Taxidermist

31. července 2011 v 14:46 | Posted by Nora

Taxidermist

Horor / Thriller
Vydání: 2011

O Filmu

- - -

Raspberry Magic

31. července 2011 v 14:44 | Posted by Nora

Raspberry Magic


Drama
Vydání: 2010
90 min.

Režie: Leena Pendharkar

O Filmu

Raspberry Magic je o 11-ti leté dívce Monice Shah, která si myslí, že musí vyhrát věděckou soutěž, aby přivedla zpět otce, který od nich odešel. Sama se obviňuje za problémy svých rodičů. Monica chodí do krásných lesů, kde zkouší svůj experiment, při kterém pomocí dotykové terapie pomáhá malinám, aby rostly rychleji.

Forget Me Not

31. července 2011 v 14:33 | Posted by Nora

Forget Me Not


Horor / Thriller
Vydání: 2009

Režie: Tyler Oliver

O Filmu

Skupinka lidí čirou náhodou probudí pomstychtivého ducha dívky, které kdysi ubližovali. Těsně před ukončením školy začíná jeden po druhém mizet. Záhadu tajemných zmizení musí vyřešit populární předsedkyně třídy Sandy Channing. Začne bojovat s duchem a zároveň se musí vypořádat s děsivým tajemstvím své minulosti.

Water Pills

31. července 2011 v 14:31 | Posted by Nora

Water Pills


Krátkometrážní / Drama
Vydání: 2009

Režie: Blake Soper

O Filmu

- - -

Craw Lake

31. července 2011 v 14:29 | Posted by Nora

Craw Lake


Krátký / Horor
Vydání: 2007
10 min.

Režie: Jordan Downey

O Filmu

Při kempování Dale zjistí, že se mu ztratila dcera (Bella Thorne) a tak se jí vydá hledat. Přichází k chatě na břehu jezera, kterou rychle najde a bude se muset postavit hrůzostrašným příšerám, aby zachránil svou holčičku za kterou je zodpovědný.

Blind Ambition

31. července 2011 v 14:22 | Posted by Nora

Blind Ambition

Komedie / Drama / Rodinný
Vydání: 2008

Režie: Bala Rajasekharuni

O Filmu

- - -

The Seer

31. července 2011 v 14:18 | Posted by Nora

The Seer

Thriller / Horor
Vydání: 2007

Režie: Luigi Desole

O Filmu

Dvě staré čarodějnice hledají proroka, aby probudily jejich Boha a přivedly ho zpět k životu. Italská policie jde po jejich stopách a intenzivně vyšetřuje.

Stuck On You

31. července 2011 v 14:07 | Posted by Nora

Stuck On You


Komedie
Vydání: 2003
118 min.

Režie: Peter Farrelly, Bobby Farrelly, Mark Steilen

O Filmu

To, co se v přeneseném smyslu slova říká o některých sourozencích - že jeden bez druhého neudělají ani krok - platí v případě Boba a Walta doslova. Jsou siamská dvojčata srostlá od ramen po boky a sdílejí společný život prací počínaje a milostným životem konče. Méně průbojný Walt je smířen s tím, že musí ustupovat asertivnějšímu a ctižádostivějšímu Bo. Ale když si jeho dvojče - vášnivý ochotník, usmyslí jet do Hollywoodu a pokusit se o kariéru herce, je to i na Walta trochu silná káva. Jenže Bo prosadí svou: nejenže odcestují, nejenže sežene po mnoha peripetiích vlastního agenta (byť vysloužilce, který dožívá v domově důchodců), ale nakonec dostane i roli v televizním seriálu. Pro zázrak takového kalibru je jednoduché vysvětlení: superstar Cher, která se chce vyvléknout ze smlouvy na seriál, využije právnické kličky, která by jí umožnila se ze smlouvy vyvázat. Proto trvá na angažování Bo, neobvyklého "dvojpartnera". Jenže producent rozpozná, oč jde, a proto kývne i na tak nesmyslný požadavek. Seriál odstartuje a zcela nečekaně díl od dílu stoupá popularita hereckého začátečníka. Ten s notnou pomocí celého televizního štábu předstírá, že Walt neexistuje. Televizní seriál má úspěch a Bo se stane hvězdou. Tím ale zákonitě nastane okamžik, kdy už není možné kamuflovat druhé dvojče, a to se musí objevit na veřejnosti. Štěstěna je však siamským dvojčatům nakloněna i nadále: honorář umožní, aby bratři podstoupili operaci, která je od sebe oddělí. Konečně nastane okamžik, o němž tolik let snili: každý může jít vlastní cestou. Jenže na roky strávené bok po boku nelze jen tak zapomenout…

Good Luck Charlie

31. července 2011 v 14:03 | Posted by Nora

Good Luck Charlie (Tv Seriál)

Rodinný / Komedie
Vysílá se od: 2010
Jedna epizoda: 25 min.

Režie: Bob Hokerr, Adam Weissman, Eric Daen Seaton

O Seriálu

Životy rodiny Duncanových se s příchodem malé sestřičky obrátí úplně naruby. Když se otec Bob a matka Amy vracejí zpět do práce, pověří péčí o jejich čtvrté dítě - Charlottu (alias Charlie), své dva pubertální potomky Teddy a PJe a 10letého syna Gaba. Starší sourozenci se nyní seznamují s dětskými krémy, bryndáky a hlídáním své malé sestřičky, přičemž se snaží stále žít životem typických teenagerů.

Každá epizoda tohoto akčního rodinného sitcomu představuje Teddyin video-deníček, který pro svou malou sestru vytváří. Charlie bude jednou, až se Teddy odstěhuje a nebude jí neustále nablízku, sloužit jako zdroj užitečných rad.

Bella hrála v:

Epizoda Charlie Shake´s It Up

Shake It Up!

31. července 2011 v 13:59 | Posted by Nora

Shake It Up! (Tv Seriál)

Rodinný / Komedie
Vysílá se od: 2010
Jedna epizoda: 25 min.

Režie: Joel Zwick

O seriálu

Seriál Na parket! sleduje příběh dvou nejlepších kamarádek CeCe a Raquel zvané "Rocky", jejichž snem je stát se profesionálními tanečnicemi. Díky TV taneční show Na parket!, Chicago se jejich sen stává skutečností, neboť se stanou součástí pořadu jako doprovodné tanečnice. Zatímco musí zvládnout celou škálu nových tanečních prvků, vypořádat se se zákulisními intrikami a vyrovnat se s nově nabytým postavením mezi spolužáky, prožívají spoustu nových a veselých situací, které vyzkoušejí sílu jejich přátelství. Disney Channel představuje své nové hvězdy - Bellu Thorneovou (CeCe) a Zendayu Colemanovou (Rocky), mladé a talentované herečky jsou připraveny rozhýbat nejen taneční parket, ale především diváky Disney Channelu!

Wizards of Waverly Place

31. července 2011 v 13:52 | Posted by Nora

Wizards of Waverly Place (Tv Seriál)

Komedie / Rodinný
Vysílá se od: 2007
Jedna epizoda: 30 min.

Režie: Robert Berlinger, Fred Savage a další.

O Seriálu

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu.

Bella hrála v:

Epizoda 1.1 - Max's Secret Girlfriend

Big Love

31. července 2011 v 13:48 | Posted by Nora

Big Love (Tv seriál)

Drama / Komedie
Vysílá se od: 2006
Jedna epizoda: 60 min.

Režie: Steve Shill, Rodrigo García, Julian Farino a další.

O Seriálu

Myslíte si, že mít tři ženy je sen, který se proměnil ve skutečnost? V tom případě se seznamte s Billem Henricksonem (Bill Paxton), což je soudobý polygamista z Utahu, který žije na předměstí Salt Lake City se třemi manželkami a sedmi dětmi, a až po uši se topí v dluzích. Tento majitel řetězce obchodů s domácími potřebami bojuje o to, aby zvládl finanční i citové potřeby Barb, Nicki a Margene (Jeanne Tripplehornová, Chloë Sevignyová a Ginnifer Goodwinová), které žijí v sousedních domech a vyžadují manželovu pozornost každou noc. Fakt, že Bill má tři ženy, však je žárlivě střeženým tajemstvím - polygamie je v Utahu zakázaná, přestože ji členové mormonské církve praktikují. A to se Bill navíc zmítá ještě mezi svými rodiči (Bruce Dern a Grace Zabriskieová) a tchánem Romanem (Harry Dean Stanton), který je mocným šéfem místní polygamní komunity. Originální a vtipný seriál z produkce HBO nominovaný na Zlatý glóbus i cenu Emmy vypráví o instituci manželství na příkladu typicky atypické rodiny.

Bella hrála v:

Epizoda 1.1 - Strange Bedfellows
Epizoda 1.2 - The Mighty and Strong
Epizoda 1.3 - Sins of the Father
Epizoda 1.4 - Next Ticket Out
Epizoda 1.5 - End of Days

Little Monk

31. července 2011 v 13:43 | Posted by Nora

Little Monk (Tv Seriál)

Rodinný
Vysílá se od: 2009

O Seriálu

V deseti webizodách máme šanci poznat něco málo o dětství Adriana Monka a jeho bratra Ambrose. Už tehdy se projevovaly jejich fobie, ale i Monkovy detektivní schopnosti.

Bella hrála v:

Epizoda 1.1 - Little Monk and the Business Boys
Epizoda 1.2 - Little Monk and the New Kid
Epizoda 1.3 - Little Monk and the Rubber Ball
Epizoda 1.4 - Little Monk and the Monk Cousin
Epizoda 1.5 - Little Monk and the Geography Bee
Epizoda 1.6 - Little Monk and the Saturday Rehearsal
Epizoda 1.7 - Little Monk and the Balloon
Epizoda 1.8 - Little Monk and the Talent Show
Epizoda 1.9 - Little Monk and the Little Trophy