Duben 2012

Můj nový blog

29. dubna 2012 v 20:13 | Posted by Nora |  News
Tak váás zdravím!
Tohle je můj nový blog. Jmenuje se Iheartcreation.blog.cz
Jinak s novým blogem přichází i nová přezdívka, tentokrát jsem Molly! ;)

KONEC :(

21. dubna 2012 v 19:43 | Posted by Nora |  News

ANO je konec, asi jste to všichni čekali! Dlouho jsem se tomu vyhýbala, ale nakonec to muselo přijít. Moc mě to mrzí, ne že by mě to tu už nebavilo, nebo že by mě snad už Bella nezajímala, protože jí mám pořád ráda, jen nemám už tolik času. Poslední dobou jsem tak strašně otrávená ze školy, že nemám vůbec náladu něco přidávat.
Chtěla bych moc poděkovat těm, co sem pravidelně chodili. Moc jsem si některé z vás oblíbila a je mi líto, že tu končím, protože vím, že zase brzy dostanu chuť sem něco přidat, ale pak bych tu zase nic hodně dlouho nepřidala.

Takže se omlouvám a ještě bych vám chtěla oznámit, že nehodlám s blogováním jen tak skončit, protože teď pracuji na blogu, kde budu přidávat především grafiku a budete si moci ode mě objednat layout, když budu mít čas. Takže... tím chci říct, že bych ráda zůstala dál vaše affs. Jestli se mnou budete chtít nadále zůstat affs, tak se sem rovnou zapište.


Brzy sem zveřejním název nového blogu, nejdřív na něj musím dodělat lay! ;) Díky

Bella Thorne & Zendaya Arrive In Dubai

2. dubna 2012 v 17:38 | Posted by Nora |  Candids » 2012
Bella 26. března přistála na letišti v Dubaji, kde se se Zendayou chystá na otevření barů Millions of Milkshakes! Oběma to moc slušelo. Bella je krásná i bez makeupu a Zendaye musím naopak moc pochválit její outfit, je takový pohodlný, uvolněný, sportovní a prostě nádhera! :))