Interviews

Kidsday Interview

20. března 2012 v 14:06 | Posted by Nora
S kým z herců nejradši trávíte čas?
Bella: Určitě Zendaya, a myslím, že také Kenton (Duty) a Davis (Cleveland). Miluju a Davise a Kentona.

Jaká je tvoje nejoblíbenější epizoda z Shake It Up?
Bella: Moje oblíbená epizoda v Shake It Up je asi - ach, to je těžké - po první sezóně mám ráda epizodu s dyslexií, protože jsem dyslektička, samozřejmě. V této epizodě se seznámíte s mým otcem. Opravdu se mi to líbí, je to celé o rodině a je to vážně pěkné.

Jak těžké bylo naučit se všechny taneční pohyby?
Bella: Je to určitě těžké, protože jsem před Shake It Up nikdy netančila. Určitě bylo těžké stát se tanečnicí a zvyknout si na tenhle svět, kterého jsem nebyla součástí.

Je pracovat na filmu jiné než pracovat na TV show?
Bella: Práce na filmu se liší už jen proto, že si to musíte načasovat a trvá to dlouho. Na place pracujete se čtyřmi kamerami, takže můžete dělat co chcete, kamery vás budou následovat. Kdežto v seriálu musíte následovat kameru. Ve fimu můžete vzít čas a přemýšlet o věcech. Ale v sitcomu je za 30 minut hotovo. Takže je to určitě velmi odlišné.

Líbí se vám být uznávaná?
Bella: Ano, protože se ráda setkávám s fanoušky. Ráda poznávám nové lidi, a když se na mě zasmějí a podívají se na mě, chce se mi brečet, protože to je důvod proč to děláme. Děláme to, aby jsme je přiměli se rozesmát a usmívat se. A to mě dělá opravdu šťastnou.

Co je nejlepší na tom být slavný?
Bella: Myslím, že získání fanoušků. Setkáváte se s lidmi, kteří vás milují a budou tu vždy pro vás. Chci říct, že mám ty nejlepší fanoušky - neumím si představit, že bych je neměla - mám je strašně moc ráda.

Máte radši tanec než natáčení?
Bella: Ne, řekla bych, že mám ráda oboje stejně.

Kdybyste nebyla herečkou co byste chtěla dělat?
Bella: Nedokážu si představit, že bych nebyla herečkou a nedělala to, co miluji. Řekla bych, že asi umělkyně. Miluji kreslení a malování.

Co jste ještě natáčela?
Bella: Udělala jsem toho hodně. Ještě předtím, než jsem pracovala na Disney komedii jsem natáčela "Big Love" a "My Own Worst Enemy."

Co děláš ve volném čase?
Bella: Já nemám moc volného času. Ale řekla bych, že jsem s přáteli a dlouho spím.

Vyrážíš ráda se Zendayou?
Bella: No jasně! Zendaya a já i když jsme trénovaly v Torontu, jsme u sebe přespávaly nebo Skypovaly. Když jsme byly v Torontu, byly jsme spolu celý den. I teď spolu vyrážíme a přespáváme u sebe. Jsme neoddělitelné.

Bella and Pia – Exclusive Interview with Fanlala

6. února 2012 v 15:08 | Posted by Nora

Fanlala: Bello, pracovat pro Texas Instruments bylo velkým zlomem v tvojí kariéře. Co jsi pro tuhle společnost dělala?
Bella: Byla to reklama, deset reklam. A já jsem dělala dvě z nich. Jedna z nich byla točena v Kanadě. Natáčela jsem se slonem jménem George, byl opravdu roztomilý. Všichni si mysleli, že byl do zelena zbarvený, ale nebyl! Byl úplně jiný. Bylo těžké to zahrát, protože bylo těžké přimět George, aby se podíval do kamery!

Fanlala: Pio, kdyby sis mohla vybrat jeden projekt na kterém bys chtěla s Bellou pracovat, co by to bylo?
Pia Mia: Určitě hudební video, byla by velká legrace. Fanoušci se nás pořád ptají na video pro "Bubblegum Boy," takže bychom chtěli udělat něco takového.

Fanlala: Váš song "Bubblegum Boy" je velký hit, jak online tak na rádiu Disney. Otázka pro vás obě - jaká je vaše oblíbená příchuť žvýkačky nebo sladkostí?
Bella: Dubble Bubble je moje oblíbená žvýkačka. Miluji druhy žvýkaček, ze kterých si můžu udělat velké bubliny. Z normálních žvýkaček mě bolí hlava, takže mám nejraději žvýkačky s příchutí melounu.
Pia Mia: Rozhodně mám ráda obyčejnou žvýkačku. A mojí oblíbenou sladkostí je Twix! Ouuuu! A Milky Way. Na place mi je dávají pořád.

Fanlala: Bello, víme, že trávíte hodně času na obou pobřežích. Buď v L.A. nebo v New Yorku. Co je nejlepší na obou městech?
Bella: V New Yorku je to poctivost lidí. Já prostě miluju New York, procházky po ulicích jsou opravdu zábavné. Můžete si tam koupit párek v rohlíku za dva dolary a móda je tam opravdu dokonalá. A L.A. je prostě čistá - všichni mí přátelé jsou zde. Mám Piu a Zendayu.

Fanlala: Máte nějaké dvě Disney vzpomínky z vyrůstání?
Bella: Když jsem vyrůstala, moje sestra měla vyzdobený pokoj Disney tématikou. Prohlížela jsem si fotky, když jsem byla malá a nevypadala jsem jako šťastné dítě. Ale mám krásné vzpomínky s Disney, a jmenuji se po Belle z "Kráska a Zvíře."
Pia Mia: Mou Disney vzpomínkou je Popelka ze třetí třídy. Snažila jsem se dostat roli Popelky ještě s několika lidmi ze třídy, ale nakonec jsem jí získala já. Tehdy jsem začala zpívat.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Teen.Com Interview – Bella & Zendaya

27. ledna 2012 v 16:09 | Posted by Nora

Associated Press: Jaký je váš styl?

Zendaya: Jsem ráda oblečená. Jsem docela neutrální, ne příliš funky. Mám ráda neutrální barvy, černou a bílou. Musím nosit více barev. Mohla bych sedět ve skříni hodně dlouho a být šťastná a přitom přemýšlet co si vezmu na sebe. Mám o to určitý zájem. Studuju novinky v módních časopisech, překrývám značky a zkouším, jestli uhodnu návrháře.
Bella: Já nejsem moc stylistka, mám ráda nečekané. Takhle vznikají všechnymé outfity. Nejříve vybírám boty. ... A mám opravdu ráda kůži.

AP: Jak byste popsaly styl té druhé?

Bella: Kdybych si šla něco koupit, vzala bych si něco růžového a pro Zendayu bych vzala něco černého. Je sofistikovaná.
Zendaya: Bella ráda mixuje. Nosila by volánky se cvočky.

AP: Co byste na sobě chtěli vidět více nosit?

Zendaya: Chtěla bych, aby nosila něco přirozenějšího, džíny a conversky.
Bella: Ona nikdy nenosí sukně, měla by je nosit víc. Chtěla bych ji vidět v sukni a nějakém vtipném tričku.

AP: Vaše největší posedlost?

Bella: Miluji nakupování bot. Přeměnila jsem svůj pokoj na skříň - Udělala jsem z něj skříň na boty.
Zendaya: Mám skříň plnou sak a miluju boty. Nosím saka a šortky, pak se soustředím na boty.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Bella and Zendaya talk about “Frenemies” - Interview from Channel Guide

24. ledna 2012 v 14:10 | Posted by Nora

Rozhovor s Bellou a Zendayou z časopisu Channel Guide, kde mluví o "Frenemies"!


Obě herečky hrají módní publicistky a tak jsme se zeptali: "Pokud byste byly opravdu novinářky, na jakou otázku byste položily samy sobě?"
Zendaya: To je opravdu těžké. Asi bych se sama sebe zeptala: "Kde chceš být za pět let?" Myslím si, že je vždy zajímavá otázka co si kdo myslí o své budoucnosti. Ráda bych se viděla ještě mnoho let pokračovat v Shake It Up - je to něco jako můj druhý domov. Doufám, že vyjde i s alby, protože miluju zpívání, možná získám Grammy nebo dvě - neměla bych být kvůli tomu naštvaná. Oscara za filmy, jsem v pohodě. Vidím se, jak pokračuji šťastná a ve zdraví ve své kariéře.
Bella: Já bych se zeptala: "Když se podíváš do zrcadla, koho vidíš?" Když se podívám do zrcadla, vidím se jako malou vyrůstající holku, která prochází spoustou těžkých časů. Procházím dyslexií, zemřel mi otec, babička i dědeček. Tak to vidím, ale také vidím štěstí, mám rodinu a jsem vděčná za své fanoušky - milují moje písničky a show, chce se mi z toho plakat, protože je mám moc ráda. Myslím, že to je to, co vidím - někoho, kdo dostal hodně. Lidé na mě koukají několika způsoby, a to pro mě hodně znamená.

Vyberte vaše oblíbené oblečení z filmu...
Bella: Pamatuješ, jak jsem mluvila s tím chlápkem, který byl do mě ve filmu zamilovaný? Je to to tričko "I heart" s bundou, kterou mám přes něj a k tomu sukni s vysokými podpatky a ponožky.
Zendaya: Ty šaty byly prostě dokonalé a byla zabava v nich pracovat. Některé outfity, které tam byly, jsem si chtěla vzít domů a nosit je - spousta z nich byla pohodlná a volná. Víš, miluji tanec, takže jsem se v nich mohla hýbat.

A pokud jde o to, držet krok s technologií- jako vaše postavy - jak na tom jste?
Bella: Jsem opravdu dobrá ve všem co je online. Nemám iPad. Mám Mac. Moje nejlepší kamarádka Tia (nejspíš Pia, asi to napsali špatně) jeden má a ona vždycky "ty můžeš udělat tohle a já tohle," ale já to s iPady moc neumím. Jsem opravdu dobrá v posílání SMS zpráv. Myslím, že máme v rodině rychlé textaře.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Interview for Westlake Magazine

27. října 2011 v 11:26 | Posted by Nora

Bella pózovala při focení na stránky říjnového čísla Westlake Magazine. Bella má na sobě černé oblečení, podpatky a spoustu ozdob. Článek popisuje zkušenosti mladé hvězdy a její první vystoupení v seriálu Entourage, OC, Dirty Sexy Money a taky Shake It Up!
Článek také diskutuje o problémech Belliny dyslexie a o jejím těžkém životě ve škole.
Bella opustila veřejnou školu a studovala doma kvůli této poruše. Bella začala chodit do Sylvan Learning Center (centrum pro dyslektiky), kde jí hodně pomohli a podařilo se jí zlepšit vlastní učení. "Můj učitel chtěl, abych četla před třídou, ale kvůli času to nešlo," řekla Bella časopisu Westlake. V Sylvan Centru mi opravdu moc pomohli a jsem ráda, že teď čtu. Moje rodina je na mě velmi hrdá.

Bella se také připojila k boji proti cyberšikaně. "Nemůžu uvěřit, jak snadné je vidět na někom chyby, namísto vidět jeho kvality. Dívám se na lidi a vidím, jak ohromní jsou."

Photoshoot ZDE!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Interview for American Cheerleader Magazine

4. září 2011 v 17:13 | Posted by Nora

AC: Byl konkurz na Shake It Up váš první?
BT: Vlastně ano. Nikdy předtím jsem v komedii nehrála, účinkovala jsem jen v dramatech.

AC: Myslíte, že se k vám více hodí komedie?
BT: Musím na tom pracovat. Myslím, že drama je pro mě přirozenější.

AC: Myslíte si, že tancování v Shake It Up vám hodně pomáhá být fit?
BT: Jo. Jde hodně o kardio, myslím, že je to skvělé. Ale také jím hodně ovoce a zeleninu. Můj oblíbený je špenát. Je dobrý s trochou soli.
AC: Tancovala jste někdy před seriálem?
BT: Ne. Já ani nevěděla o co jde. Je to dost smutné.

AC: Co se vám líbí na tancování?
BT: Miluju to, že se můžu vyjádřit prostřednictvým různých pohybů. Myslím, že hip hop je opravdu cool!

Interview: Bella about Dyslexia and Bully

25. srpna 2011 v 12:35 | Posted by Nora
Tak je tu ten slíbený rozhovor! Překládala jsem ho znova, jelikož jsem si to nejspíš neuložila do rozepsaných. No, měli jste mě vidět, jak jsem byla naštvaná, přemýšlela jsem, jestli ho mám vůbec překládat znova, ale odhodlala jsem se, takže tady je!

DoSomething.org: Proč se chcete připojit k DoSomething.org a bojovat za sociální změny?
Bella Thorne: Chci být více zapojená ve své komunitě a myslela jsem, že je to dobrý způsob jak učinit prohlášení. Hodně tweetuju, myslím, že je dobré tweetovat za něco pozitivního. Dostala jsem taky hodně zpráv od dětí, které jsou jako já a taky trpí šikanou a chtěla jsem, aby pochopili, že nejsou samy.

DS: Mluvila jste o svých zkušenostech se šikanou v minulosti. Jakou radu byste dala ostatním?
BT: Byla jsem šikanována z různých důvodů. Třeba proto, že… mluvím jiným jazykem. Také si ze mě dělali legraci a ponižovali mě kvůli nedostatku mých čtenářských dovedností. Jsem dyslektik, ale v té době jsem si toho nebyla vědoma. Nazývali mě velmi zraňujícími jmény a … bylo těžké chodit každý den do školy. Myslím, že je potřeba mluvit o tom s učiteli nebo s rodiči a řídit se jejich pokyny. Taky bych ráda řekla, že něčí jiný názor vás nedefinuje. To je to co mě moje matka naučila.

DS: Jak dyslexie ovlivnila váš život?
BT: Naučila jsem se s tím žít a dělat to nejlepší. Pořád jsem četla. Když mi byla diagnostikována dyslexie, bylo mi řečeno, že mám číst všechno od cedulí s názvy ulic až po krabice s cereáliemi. Hodně mi to pomohlo. Ale je to věc na které pracuji každý den.

Bella and Zendaya - Interview with Celebuzz

21. července 2011 v 13:55 | Posted by Nora

Disney právě odstartoval svou první národní talent show tzv. "Make Your Mark," vítěz obdrží speciální taneční vystoupení v seriálu Disney Channel Shake It Up a možnost setkat se s celým obsazením. Celebuzz byl v nákupním centru přeplněném fanoušky v Americana v Glendale a zahlédl tam oblíbené Shake It Up hvězdy Bellu Thorne a Zendayu Coleman a samozřejmě jejich úžasné taneční vystoupení! Osobní choreograf Shake It Up castu Rosero McCoy a jeho tanečníci dokonce vyšli učit celý dav - ano, všichni učili fanoušky Shake It Up tance krok za krokem. Tak takhle vypadá zábava! Holky se připojily k Radio Disney DJ Ernie D a na jevišti odpovídaly na otázky svých fanoušků! Celebuzz vyzpovídal Bellu a Zendayu také. Prozradily, jaké to bylo natáčet své první taneční scény.

Jaká je vaše rada pro všechny?
Zendaya: Určitě stačí jen vědět co chcete dělat a věřit si.
Bella: A kromě toho taky jít ven a užívat si života, jakoby byl váš poslední.

Jaké bylo natáčet vaší první taneční scénu?
Zendaya: Já si myslím, že všichni byli nervózní, ale jakmile jsme vyšli na jeviště - myslím, že je to můj druhý domov, tak nervozita hned zmizela.
Bella: Myslím, že jsem byla nervózní. Vždycky jsem nervózní. Budu takhle tančit na tanečních a i v Shake It Up, ale dělám to ráda. Obvykle nikdy netancuju bez chyby, ale Rosario, je na mě tak hodný a za to ho mám hodně ráda, protože on dělá hodně. Vždycky mi říká: "Bello máš na to, máš na to, vždyť to v tobě žije, je to sebedůvěra." Myslím, že moje sebedůvěra se o kapku zvětší a pak už necouvnu zpátky, když vím, že to dělám dobře.


Omlovám se za překlad, ale tohle mi opravdu nešlo! Přeložila jsem jen to, co šlo!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Interview with CELEBUZZ!

19. června 2011 v 14:00 | Posted by Nora♥ CB!: Jak brobíhá natáčení 2. sezóny?
Bella: Byla jsem šťastná, že jsem se mohla vrátit zpátky. Je to jako můj domov. Máme nějaké opravdu vtipné příběhy o dospívání a trávíme dost času na place.

♥ CB!: Vaše postava CeCe Jones je známá jako ctižádostivá tanečnice. Je tanec něco, co vám přijde jednoduché?
Bella: Pro mě to snadné nebylo, ale dělám to tak moc ráda, že na tom opravdu pracuji!

♥ CB!: Se kterými herci z Hollywoodu by si chtěla v budoucnu pracovat?
Bella: Natalie Portman, Tom Cruise, ale také s mými hereckými přáteli jako Pia Mia Perez, Alli Simpson and Garrett Backstrom.

♥ CB!: Kdyby jsi teď zapla svůj iPod, co by jsi poslouchala?
Bella: Miluju On My Mind od Codyho Simpsona, Rolling in the Deep od Adele a samozřejmě mám v lásce i Look At Me Now od Chrise Browna.

♥ CB!: Jak jsi začala pracovat v zábavním průmyslu?
Bella: Začínala jsem jako modelka, pak nastal zlom když jsem začala dělat u Texas Instruments/DLP. Hrála jsem ve více jak 50ti reklamách, než jsem začala v divadle. Můj první seriál byl "My Own Worst Enemy" s Christianem Slaterem. Pak jsem dostala šanci pracovat s některými opravdu velmi talentovanými herci a začala jsem se rozvíjet jako herečka. Jsem navždy vděčná!

JJJ Shakes It Up with Good Luck Charlie - Interview

8. června 2011 v 11:43 | Posted by Nora
JustJaredJr udělali rozhovor s některými herci z epizody Charlie Shake´s It Up! Přeložila jsem pár otázek a odpovědí. Nechtělo se mi překládat celý rozhovor, ale kdybyste si ho chtěli přečíst celý můžete tady!
JJJ: Jak vás napadlo, že uděláte crossover?
Bradley Steven Perry: Věděli jsme, že to tak dopadne.
Adam Irigoyen: Natáčíme hned vedle sebe, takže to bylo nevyhnutelné.
Bridgit Mendler: Leigh (Allyn Baker) a já jsme zjistily, že rády tančíme, takže před týdnem byla sranda.

JJJ: Jak jste zvládali taneční vystoupení?
BM: Myslím, že mojí hlavní překážkou byla sebedůvěra, nejsem nejlepší tanečník. První den jsem měla choreografie dost. Druhý den to už šlo líp a na konci už jsme byli spokojení.
Jason Dolley: Vypadalo to fantasticky.

JJJ: Bello a Zendayo, jak se vám líbilo natáčení s Hodně štěstí Charlie?
Bella Thorne: Všichni byli tak příjemní a skvělí. Nikdy jsem se s Bridgit Mendler před show nesetkala, ale tohle byla skvělá příložitost k setkání s ní.
Zendaya: Byla to nová zkušenost. Jsou to dva naprosto odlišné pořady, které se spojí a vytvoří veselou epizodu. A každý s těchto lidí je talentovaný. Já jsem měla velké štěstí, že jsem s nimi mohla pracovat!

JJJ: Co si myslíte o tanečním nadání Bridgit a Leigh?
Zendaya: Překvapily nás!
Bella Thorne: Jsou vážně dobré! Byla jsem ohromena Leigh, protože si myslím, že nikdy opravdu netancovala. A Bridgit tancovala když byla mladší.
BM: HODNĚ mladší!

JJJ: Změnil se Teddy šatník?
BM: Ne, opravdu ne. Pořád jsem nosila velkou flanelovou bundu, kterou mám i teď na sobě. Ale oblečení, které jsme měli na vystoupení, bylo oslňující a okouzlující. Všechny ty třpytky a klobouk. Bylo to super.
Pictures:

Interview for American Cheerleader Magazine

3. června 2011 v 16:59 | Posted by Nora

Mám tu pro vás další Interview s Bellou pro časopis American Cheerleader, je starý asi rok, ale docela mě zaujal!


Ty a tvoji sourozenci máte zajímavá jména. Jak jsi dostala jméno Bella?
Bella: Byla jsem pojmenována po Belle z Kráska a zvíře.

Je ti jen 12 let a hraješ v show, která byla nominovaná na Emmy. Jak jsi se dostala k zábavnímu průmyslu?
Bella: Začala jsem modelingem a hraním v různých reklamách. Můj bratr začal hrát a potom, co jsem ho sledovala, jsem myslela, že by to bylo něco co bych chtěla zkusit!

V současné době hraješ dceru Billa Paxtona v hitu "Big Love" na HBO. Jak jsi se dostala do role?
Bella: Moje rodina je velkým fanouškem "Big Love", takže to bylo něco, čím jem opravdu chtěla být. Zkoušela jsem dostat jinou roli, než jakou jsem dostala, ale všechno dopadlo dobře a moje role je větší než jakou jsem chtěla. Protože jsem dostala větší část než jsem původně myslela, že dostanu, tak to bylo trochu náročné.

S kým by se vám líbilo pracovat na place?
Bella: Amanda Seyfried, Bill Paxton a Jeanne Tripplehorn.

Jaké to je pracovat s tolik obsazovanými herci?
Bella: Byla jsem šťastná, že jsem dostala šanci hrát s herci ze seriálu Big Love a děkuji za každý den, kdy jsem se modlila!

Hrála jsi dceru v několika televizních pořadech. Včetně My Own Worst Enemy, Dirty Sexy Money a In the Motherhood. Který byl tvůj nejoblíbenější televizní otec?
Bella: Někdo jiný než Bill - Christian Slater.

Interview for Zap2it

1. června 2011 v 16:43 | Posted by Nora

Našla jsem starší rozhovor s Bellou pro Zap2it, je z prosince 2010!Herečka ke které vzhlížíš?

Bella: "Natalie Portman. Šla na univerzitu a pracuje od té doby co byla malá, vybrala si správnou cestu za kariérou."


Tvůj oblíbený televizní seriál?

Bella: "The Vampire Diaries! Bylo by skvělé, kdyby Ian Somerhalder hrál jako host v Shake It Up. CeCe miluje upíry!"


Tým Edward nebo tým Jacob?

Bella: "Taylor Lautner hrál mého bratra v seriálu My Own Worst Enemy, takže nemůžu říct, že ho mám ráda. Měla bych říct, že mám ráda oba. Proč prostě nemůžou přestat bojovat? Stačí být přáteli. Mimochodem Taylor Lautner je tak legrační. Je to tak skvělý herec a je moc hodný, je taky strašně lechtivý!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Interview fot Latina Magazine

26. dubna 2011 v 19:46 | Posted by Nora

Bella Thorne v rozhovoru s časopisem Latina odhalila, že je připravena jít ve stopách svých kolegů z Disney Demi Lovato a Seleny Gomez. Zde je citát z rozhovoru v časopisu:

"Jsem nadšená, že jdu po jejich stopách. A jsem hrdá na to, že patřím do Disney party a jsem poctěna, že můžu všude reprezentovat latinu. Myslím, že můj táta by byl pyšný, říkával, že jsem jeho Latinská princezna."

"S Demi jsem se setkala jen krátce když jsem navštívila seriál Sonny with a Chance, byla moc hodná a popřála mi ať se mi v naší show daří. Je to krásná, talentovaná a statečná dívka a myslím, že své problémy brzo vyřeší. Přeji jí to nejlepší! Se Selenou jsem pracovala už několikrát, je to profesionálka. Myslím, že žije velmi šťastný život a vždy je ohleduplná ke svým fanouškům. Je to velký dříč a je talentovaná, dělá skvělou práci!"

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM, PROSÍM!
© BellaThorne-Online.blog.cz

Exclusive Teen Mag Interview

22. dubna 2011 v 15:43 | Posted by Nora

Teen Mag udělal exkluzivní rozhovor s herci ze seriálu Shake It Up. Myslíš si, že o nich víš všechno? Tak to se mýlíš. Herci ze seriálu se svěřili s několika tajemstvími!
Bella a Kenton nikdy nechodili na hodiny tance, než začali natáčet Shake It Up.
Bella: Právě jsem s tancem začala! Nikdy jsem před natáčením seriálu netančila.
Kenton: Já jsem takový druh chlapa, který zakopává i při chůzi, takže jsem během natáčení musel opravdu tvrdě pracovat. Doufám, že každý uvidí zlepšení! Teď jsem snad tanečník na profesionální úrovni.

Zendaya původně snila o tom, že bude hvězdou WMBA (Winnipeg Minor Basketball Association ).
Zendaya: Vyrůstala jsem jako sportovní holka. Moje máma patřila do WMBA, takže jsme si vždycky mysleli, že to bude i moje cesta. Ale pak jsem se rozhodla, že budu pokračovat ve hraní. Vyrůstala jsem v Kalifornském Shakespearově divadle a právě tam jsem si uvědomila, že moje pravá láska je v oblasti divadelního umění.

Kenton miluje sérii Hunger Games!
Kenton: Já opravdu rád čtu. V současné době právě dočítám sérii Hunger Games. "O myších a lidech" ("Of Mice and Men") je také jedna z mých oblíbených knih.

Caroline je zcela posedlá ikonou Hollywoodu Audrey Hepburn.
Caroline: Právě jsem dočetla její životopis! Ona je tak inspirující! Miluju její půvab a samozřejmě je to fenomenální herečka! Ona je prostě ztělesněním elegance a stylu, který chci napodobit!
 
 

Reklama